Snadné háčkované tričko

Háčkované tričko - návod pro začátečníky nebo mírně pokročilé.
Snadné háčkované tričko bez rukávů

V jednoduchosti je krása. To platí i v případě tohoto slušivého letního kousku, který může zpestřit i váš šatník. Háčkované tričko je vyrobené z bavlněné příze Catania, barva č. 426. Množství použité příze se může u každého lišit. Pro velikost S/M by dle doporučení mělo stačit 6 klubíček, pro velikost L/XL 8 klubíček. Háček potřebujete o velikosti 3,5 mm. Barva příze na fotografii, je barva oříšková. (Barevný odstín na fotografii se může lišit dle Vašeho monitu).

Co návod obsahuje

V návodu na háčkované tričko naleznete rozpis vzorů a postup výroby. Dále v něm uvidíte zkušební vzorek a nákres háčkování s popisem značek. Nechybí ani schéma s rozměry trička, vysvětlivky pro zkratky a tabulka s rozměry jednotlivých částí trička.

Návod je kompletně celý v češtině. Jedná se o návod přeložený z německého originálu, autorem je společnost Schachenmayr.

Jak získat návod

Návod v češtině Vám rádi bezplatně zašleme ve formátu pdf na email spolu s Vaší objednávkou uskutečněnou na eshopu svetprize.cz. Výše a druh objednané příze pro získání návodu je zcela libovolný.

Nezapomeňte, stačí si objednat na našem e-shopu jakoukoli přízi a tento návod Vám zašleme do emailu:)

Poznámka: Návod je autorským dílem společnosti Schachenmayr.

V případě jakýchkoli nejasností, se na mě bez obav obraťte na info@svetprize.cz.

© Napsáno pro blog svetprize.cz

Šárka Tichavská