Schachenmayr – léty ověřená kvalita

Klubíčka vyrobená německým výrobcem pletacích a háčkovacích přízí - Schachenmayr.
Schachenmayr – vysoká kvalita a rozumná cena

Schachenmayr vyrábí příze pro ruční pletení od roku 1822. Inspiruje již několik generací pletařek po celém světě. Je to značka, která pomáhá lidem rozvíjet kreativitu a sebevyjádření prostřednictvím ručních prací. V průběhu téměř 200 let existence vznikla řada vysoce kvalitně zpracovaných přízí, tisíce inspirativních vzorů a inovací.

Schachenmyar byl vždy úzce propojen se svými zákazníky. Dodnes pozorně naslouchá jejich potřebám. V každé době vnímá pletenou a háčkovanou tvorbu a aktuální trendy. Nová inspirace, inovace a důvěryhodná kvalita pro začátečníky i zkušenější tvůrce ručních prací, pro každou generaci od módy až po ponožky. Kompletní výběr přízí a vzorů společnosti Schachenmayr je věnován tvořivým okamžikům.

S bohatou historií téměř 200 let inovací má Schachenmayr odborné znalosti, které mu pomáhají a inspirují. Jeho autentická řada kvalitně zpracovaných přízí a vzorů zaujme začátečníky i zkušenější tvůrce. Schachenmayr nabízí klasický a moderní styl, který vyhovuje každému vkusu a generaci. Nechejte se inspirovat a vyzkoušejte námi nabízené příze této oblíbené značky. Zaujmou příznivým poměrem ceny a kvality, širokou škálou barev a možností využití.

© Napsáno pro blog svetprize.cz

Šárka Tichavská